Piłka NożnaRezerwy

Oficjalnie. Jakub Tosik podpisał nowy kontrakt z ŁKS!

Łódzki Klub Sportowy poinformował o przedłużeniu kontraktu z Jakubem Tosikiem. Doświadczony pomocnik podpisał nową umowę, która będzie obowiązywać do 30 czerwca 2024 roku.

35-latek spędził w pierwszym zespole biało-czerwono-białych dwa ostatnie sezony i rozegrał 47 spotkań. Od początku przygotowań do kampanii 2022/23 trenuje z drużyną rezerw i będzie występował w III lidze przez najbliższe dwa lata.

Dwukrotny reprezentant Polski ma swoim doświadczeniem i uniwersalnością pomagać młodszym graczom na czwartym szczeblu rozgrywkowym. Wychowanek Włókniarza Zelów planuje także wejść na trenerską ścieżkę kariery, a dzięki temu dziesięciu sezonom spędzonym w najwyższej klasie rozgrywkowej, rozpocząć będzie mógł ją od kursu wyrównawczego UEFA B+A.