Piłka Nożna

Oficjalnie: Brudnicki wiosną zagra w Unii Skierniewice

Bramkarz Łódzkiego Klubu Sportowego Michał Brudnicki wiosną będzie występował w trzecioligowej Unii Skierniewice – poinformował nowy klub piłkarza.

23-latek w rundzie wiosennej grał w innym klubie z III ligi – Unii Janikowo (9 występów), a podczas przerwy zimowej był na testach w Legionovii. Drugoligowiec nie zdecydował się podpisać kontraktu z urodzonym w Warszawie zawodnikiem i ostatecznie będzie występował w Skierniewicach.

– Dziś podpisaliśmy wypożyczenie z Łódzkiego Klubu Sportowego bramkarza Michała Brudnickiego do końca sezonu – informuje Leszek Koźbiał, dyrektor sportowy Unii.

Wychowanek Polonii Warszawa ma zastąpić w nowym zespole Mikołaja Smyłka, który przeniósł się do Pogoni Siedlce.