Oficjalnie: Arkadiusz Malarz dołączył do Łódzkiego Klubu Sportowego!

Łódzki Klub Sportowy pozyskał nowego golkipera. Kontrakt obowiązujący do końca sezonu 2020/21 podpisał doświadczony 39-letni Arkadiusz Malarz.

Nowy bramkarz łodzian urodził się w Pułtusku i ma za sobą bardzo bogate doświadczenie na arenie polskiej i międzynarodowej. Podczas swojej kariery bronił barw kolejno takich klubów jak: Nadnarwianka Pułtusk, Mazovia Ciechanów, Polonia Warszawa, Gwardia Warszawa, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Amica Wronki, Lech Poznań, AO Xanthi (Grecja), Panathinaikos Ateny (Grecja), OFI Kreta (Grecja), AE Larissas (Grecja), AEL Limassol (Cypr), Panachaiki GE (Grecja), AS Ethnikos Achnas (Cypr), GKS Bełchatów i Legia Warszawa.

– Sytuację Arka monitorowaliśmy od czasu, gdy odszedł z Legii. Rozpoczęcie rozmów miało miejsce na kilka dni przed sytuacją związaną z Michałem Kołbą. Nie będę opisywał, jakim bramkarzem jest Arek, bo każdy, kto śledzi polską piłkę, o tym wie. Umówiliśmy się na dwuletni kontrakt i przez ten okres wraz z Arkiem mamy do zrealizowania kilka celów – mówi Krzysztof Przytuła, dyrektor sportowy Łódzkiego Klubu Sportowego. – Przy umiejętnościach, charyzmie, zaangażowaniu i doświadczeniu Arka jesteśmy przekonani, że uda nam się w pełni tego dokonać. Pozyskanie tej jakości piłkarza dla każdego klubu jest bezcenne, więc tym bardziej cieszymy się, że Arek zdecydował się na ŁKS – dodaje Przytuła.

Nowy golkiper ŁKS-u treningi z drużyną rozpocznie na początku przyszłego tygodnia.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0