Fortuna 1. LigaOcenyPiłka Nożna

Oceny po meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała

Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego zremisowali w Bielsku-Białej 1:1, po bramce Michała Trąbki. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ocenami pomeczowymi.

Marek Kozioł: Pewny punkt zespołu, wyratował drużynie ten remis.

Ocena: 6

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 5,18

Mateusz Bąkowicz: Popełnił błąd przy bramce na 1:1, ponadto rywale często nie mieli problemu z przedryblowaniem go. W ofensywie także nie wyglądał dobrze – co dośrodkowanie, to niecelne.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,83

Oskar Koprowski: 5

Ocena: Solidny mecz. Dobre wyprowadzenie piłki, przecinał akcje Podbeskidzia. Przy golu nie miał wiele do powiedzenia.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,59

Nacho Monsalve: Mógł lepiej zareagować przy straconej bramce, a ponadto często wyglądał niepewnie z futbolówką przy nodze.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 5,0

Bartosz Szeliga: Poprawne spotkanie, choć gorsze niż poprzednie, które rozgrywał.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,24

Maksymilian Rozwandowicz: Kapitan ŁKS-u na wiosnę pokazuje poprawę formy. Pewny punkt w środku pola, a przy tym nie popełniał wielu błędów w rozegraniu.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,33

Michał Trąbka: Dyktował tempo gry i napędzał większość akcji ŁKS-u. Popisał się ładną bramką z dystansu, która wyprowadziła biało-czerwono-białych na prowadzenie.

Ocena: 7

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,65

⭐️ Zawodnik meczu według ŁKSFANS

Antonio Dominguez: Poprawny mecz, ale bez fajerwerków. Można od niego wymagać więcej, chociaż tym razem przynajmniej nie popełniał błędu za błędem przy rozgrywaniu piłki.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,53

Pirulo: Choć z Podbeskidziem nie zaliczył żadnej liczby, tak był jednym z motorów napędowych ŁKS-u, który do ostatnich chwil próbował wywalczyć wygraną.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,88

Maciej Wolski: Ciężko zapomnieć mu niewykorzystanie sytuacji jeden na jednego, mając w pamięci ostateczny rezultat tego meczu. Poza tym, dość klasyczne spotkanie w jego wykonaniu – dużo biegania i szarpania, zarówno w obronie, jak i ataku.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,43

Maciej Radaszkiewicz: Zmiana w przerwie w pełni uzasadniona, to nie był jego mecz. Wyglądał, jak ciało obce w zespole – nie wiedział kiedy wychodzić do prostopadłych podań, brakowało mu dobrego przyjęcia piłki i techniki. Poza tym zmarnował także sytuację bramkową.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,31

Kamil Dankowski: Powrót do pierwszego zespołu po długiej kontuzji, więc było widać, że potrzebuje jeszcze chwilę na wdrożenie. Mimo tego, kiedy już koledzy „uruchomili” go dobrym podaniem, to odwdzięczał się celnym dośrodkowaniem w pole karne.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 5,0

Jan Kuźma: 4

Ocena: Wyglądał na tej pozycji gorzej niż jego bardziej doświadczony kolega. Jego wejście było podyktowane zmianą Bąkowicza na Dankowskiego.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 3,88

Mateusz Kowalczyk: Kolejna dobra zmiana w wykonaniu tego piłkarza. Dał Corralowi piłkę meczową, której Hiszpan nie wykorzystał.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,40

Kelechukwu Ibe-Torti: Nie zagrał żadnej znakomitej piłki, ale zmiana poprawna. Wszedł, dał od siebie sporo wybiegania oraz nie bał się wchodzić w dryblingi z gospodarzami.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 3,88

Samu Corral: Pierwsze minuty na boisku były obiecujące. Wyglądał lepiej niż Radaszkiewicz, wypracował bramkę na 1:1 pressingiem na bramkarzu gości, ale pozytywny obraz tego spotkania niszczy stuprocentowa sytuacja, której nie wykorzystał w końcówce meczu.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 3,21

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0