Fortuna 1. LigaOcenyPiłka Nożna

Oceny po meczu z Odrą Opole

Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego zremisowali w sobotę w meczu z beniaminkiem – Górnikiem Polkowice. Ełkaesiacy prowadzili 1:0, jednak nie potrafili strzelić drugiej bramki, co wykorzystali w końcówce spotkania goście, trafiając gola wyrównującego. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ocenami pomeczowymi.

Michał Kot: Przyczynił się do kompromitującej porażki z Odrą Opole, która podkreśliła postawę drużyny w tym sezonie. Niezależnie od zawirowań organizacyjnych w klubie, piłkarze, którzy wybiegli na boisko w Opolu zagrali fatalnie – nie wyglądali na zawodników, którzy wyszli wygrać to spotkanie.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 1,0

Mateusz Bąkowicz: Przyczynił się do kompromitującej porażki z Odrą Opole, która podkreśliła postawę drużyny w tym sezonie. Niezależnie od zawirowań organizacyjnych w klubie, piłkarze, którzy wybiegli na boisko w Opolu zagrali fatalnie – nie wyglądali na zawodników, którzy wyszli wygrać to spotkanie.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,86

Mieszko Lorenc: Przyczynił się do kompromitującej porażki z Odrą Opole, która podkreśliła postawę drużyny w tym sezonie. Niezależnie od zawirowań organizacyjnych w klubie, piłkarze, którzy wybiegli na boisko w Opolu zagrali fatalnie – nie wyglądali na zawodników, którzy wyszli wygrać to spotkanie.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,0

Adam Marciniak: Przyczynił się do kompromitującej porażki z Odrą Opole, która podkreśliła postawę drużyny w tym sezonie. Niezależnie od zawirowań organizacyjnych w klubie, piłkarze, którzy wybiegli na boisko w Opolu zagrali fatalnie – nie wyglądali na zawodników, którzy wyszli wygrać to spotkanie.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,20

Bartosz Szeliga: Przyczynił się do kompromitującej porażki z Odrą Opole, która podkreśliła postawę drużyny w tym sezonie. Niezależnie od zawirowań organizacyjnych w klubie, piłkarze, którzy wybiegli na boisko w Opolu zagrali fatalnie – nie wyglądali na zawodników, którzy wyszli wygrać to spotkanie.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 3,85

Oskar Koprowski: Przyczynił się do kompromitującej porażki z Odrą Opole, która podkreśliła postawę drużyny w tym sezonie. Niezależnie od zawirowań organizacyjnych w klubie, piłkarze, którzy wybiegli na boisko w Opolu zagrali fatalnie – nie wyglądali na zawodników, którzy wyszli wygrać to spotkanie.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,67

Antonio Dominguez: Przyczynił się do kompromitującej porażki z Odrą Opole, która podkreśliła postawę drużyny w tym sezonie. Niezależnie od zawirowań organizacyjnych w klubie, piłkarze, którzy wybiegli na boisko w Opolu zagrali fatalnie – nie wyglądali na zawodników, którzy wyszli wygrać to spotkanie.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,75

⭐️ Zawodnik meczu według ŁKSFANS

Pirulo: Przyczynił się do kompromitującej porażki z Odrą Opole, która podkreśliła postawę drużyny w tym sezonie. Niezależnie od zawirowań organizacyjnych w klubie, piłkarze, którzy wybiegli na boisko w Opolu zagrali fatalnie – nie wyglądali na zawodników, którzy wyszli wygrać to spotkanie.

Ocena:

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 5,0

Maciej Wolski: Przyczynił się do kompromitującej porażki z Odrą Opole, która podkreśliła postawę drużyny w tym sezonie. Niezależnie od zawirowań organizacyjnych w klubie, piłkarze, którzy wybiegli na boisko w Opolu zagrali fatalnie – nie wyglądali na zawodników, którzy wyszli wygrać to spotkanie.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,33

Javi Moreno: Przyczynił się do kompromitującej porażki z Odrą Opole, która podkreśliła postawę drużyny w tym sezonie. Niezależnie od zawirowań organizacyjnych w klubie, piłkarze, którzy wybiegli na boisko w Opolu zagrali fatalnie – nie wyglądali na zawodników, którzy wyszli wygrać to spotkanie.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,27

Stipe Jurić: Przyczynił się do kompromitującej porażki z Odrą Opole, która podkreśliła postawę drużyny w tym sezonie. Niezależnie od zawirowań organizacyjnych w klubie, piłkarze, którzy wybiegli na boisko w Opolu zagrali fatalnie – nie wyglądali na zawodników, którzy wyszli wygrać to spotkanie.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 3,60

Samu Corral: Przyczynił się do kompromitującej porażki z Odrą Opole, która podkreśliła postawę drużyny w tym sezonie. Niezależnie od zawirowań organizacyjnych w klubie, piłkarze, którzy wybiegli na boisko w Opolu zagrali fatalnie – nie wyglądali na zawodników, którzy wyszli wygrać to spotkanie.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 2,75

Jan Kuźma: Przyczynił się do kompromitującej porażki z Odrą Opole, która podkreśliła postawę drużyny w tym sezonie. Niezależnie od zawirowań organizacyjnych w klubie, piłkarze, którzy wybiegli na boisko w Opolu zagrali fatalnie – nie wyglądali na zawodników, którzy wyszli wygrać to spotkanie.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 3,0

Maciej Radaszkiewicz: Przyczynił się do kompromitującej porażki z Odrą Opole, która podkreśliła postawę drużyny w tym sezonie. Niezależnie od zawirowań organizacyjnych w klubie, piłkarze, którzy wybiegli na boisko w Opolu zagrali fatalnie – nie wyglądali na zawodników, którzy wyszli wygrać to spotkanie.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,50

Piotr Gryszkiewicz: Przyczynił się do kompromitującej porażki z Odrą Opole, która podkreśliła postawę drużyny w tym sezonie. Niezależnie od zawirowań organizacyjnych w klubie, piłkarze, którzy wybiegli na boisko w Opolu zagrali fatalnie – nie wyglądali na zawodników, którzy wyszli wygrać to spotkanie.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 3,50

Damian Nowacki: Przyczynił się do kompromitującej porażki z Odrą Opole, która podkreśliła postawę drużyny w tym sezonie. Niezależnie od zawirowań organizacyjnych w klubie, piłkarze, którzy wybiegli na boisko w Opolu zagrali fatalnie – nie wyglądali na zawodników, którzy wyszli wygrać to spotkanie.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 3,0

Fot: ŁKS Łódź / Cyfrasport