Fortuna 1. LigaOcenyPiłka Nożna

Oceny po meczu z Odrą Opole

Niedzielne spotkanie z Odrą, które miało udowodnić to, że ełkaesiacy wciąż mogą powalczyć o awans do Ekstraklasy poprzez baraże zakończyło się ostatecznie kompromitacją biało-czerwono-białych, którzy przegrali na Stadionie Króla 0:4. Zapraszamy do zapoznania się z ocenami pomeczowymi.

Marek Kozioł: Przyczynił się do kompromitującej porażki z Odrą Opole, która podkreśliła postawę drużyny w tym sezonie. Niezależnie od zawirowań organizacyjnych w klubie, piłkarze, którzy w niedzielę wybiegli na boisko zagrali fatalnie – nie wyglądali na zawodników, którzy wyszli wygrać to spotkanie.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,90

Mateusz Bąkowicz: Przyczynił się do kompromitującej porażki z Odrą Opole, która podkreśliła postawę drużyny w tym sezonie. Niezależnie od zawirowań organizacyjnych w klubie, piłkarze, którzy w niedzielę wybiegli na boisko zagrali fatalnie – nie wyglądali na zawodników, którzy wyszli wygrać to spotkanie.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,33

Oskar Koprowski: Przyczynił się do kompromitującej porażki z Odrą Opole, która podkreśliła postawę drużyny w tym sezonie. Niezależnie od zawirowań organizacyjnych w klubie, piłkarze, którzy w niedzielę wybiegli na boisko zagrali fatalnie – nie wyglądali na zawodników, którzy wyszli wygrać to spotkanie.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,22

Maciej Dąbrowski: Przyczynił się do kompromitującej porażki z Odrą Opole, która podkreśliła postawę drużyny w tym sezonie. Niezależnie od zawirowań organizacyjnych w klubie, piłkarze, którzy w niedzielę wybiegli na boisko zagrali fatalnie – nie wyglądali na zawodników, którzy wyszli wygrać to spotkanie.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 5,0

Adrian Klimczak: Przyczynił się do kompromitującej porażki z Odrą Opole, która podkreśliła postawę drużyny w tym sezonie. Niezależnie od zawirowań organizacyjnych w klubie, piłkarze, którzy w niedzielę wybiegli na boisko zagrali fatalnie – nie wyglądali na zawodników, którzy wyszli wygrać to spotkanie.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,06

Maksymilian Rozwandowicz: Przyczynił się do kompromitującej porażki z Odrą Opole, która podkreśliła postawę drużyny w tym sezonie. Niezależnie od zawirowań organizacyjnych w klubie, piłkarze, którzy w niedzielę wybiegli na boisko zagrali fatalnie – nie wyglądali na zawodników, którzy wyszli wygrać to spotkanie.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,09

Michał Trąbka: Przyczynił się do kompromitującej porażki z Odrą Opole, która podkreśliła postawę drużyny w tym sezonie. Niezależnie od zawirowań organizacyjnych w klubie, piłkarze, którzy w niedzielę wybiegli na boisko zagrali fatalnie – nie wyglądali na zawodników, którzy wyszli wygrać to spotkanie.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,04

Pirulo: Przyczynił się do kompromitującej porażki z Odrą Opole, która podkreśliła postawę drużyny w tym sezonie. Niezależnie od zawirowań organizacyjnych w klubie, piłkarze, którzy w niedzielę wybiegli na boisko zagrali fatalnie – nie wyglądali na zawodników, którzy wyszli wygrać to spotkanie.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,68

Maciej Wolski: Przyczynił się do kompromitującej porażki z Odrą Opole, która podkreśliła postawę drużyny w tym sezonie. Niezależnie od zawirowań organizacyjnych w klubie, piłkarze, którzy w niedzielę wybiegli na boisko zagrali fatalnie – nie wyglądali na zawodników, którzy wyszli wygrać to spotkanie.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,25

Piotr Janczukowicz: Przyczynił się do kompromitującej porażki z Odrą Opole, która podkreśliła postawę drużyny w tym sezonie. Niezależnie od zawirowań organizacyjnych w klubie, piłkarze, którzy w niedzielę wybiegli na boisko zagrali fatalnie – nie wyglądali na zawodników, którzy wyszli wygrać to spotkanie.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,19

Maciej Radaszkiewicz: Przyczynił się do kompromitującej porażki z Odrą Opole, która podkreśliła postawę drużyny w tym sezonie. Niezależnie od zawirowań organizacyjnych w klubie, piłkarze, którzy w niedzielę wybiegli na boisko zagrali fatalnie – nie wyglądali na zawodników, którzy wyszli wygrać to spotkanie.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,06

Mateusz Kowalczyk: Przyczynił się do kompromitującej porażki z Odrą Opole, która podkreśliła postawę drużyny w tym sezonie. Niezależnie od zawirowań organizacyjnych w klubie, piłkarze, którzy w niedzielę wybiegli na boisko zagrali fatalnie – nie wyglądali na zawodników, którzy wyszli wygrać to spotkanie.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 3,73

Jakub Tosik: Przyczynił się do kompromitującej porażki z Odrą Opole, która podkreśliła postawę drużyny w tym sezonie. Niezależnie od zawirowań organizacyjnych w klubie, piłkarze, którzy w niedzielę wybiegli na boisko zagrali fatalnie – nie wyglądali na zawodników, którzy wyszli wygrać to spotkanie.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,82

Kamil Dankowski: Przyczynił się do kompromitującej porażki z Odrą Opole, która podkreśliła postawę drużyny w tym sezonie. Niezależnie od zawirowań organizacyjnych w klubie, piłkarze, którzy w niedzielę wybiegli na boisko zagrali fatalnie – nie wyglądali na zawodników, którzy wyszli wygrać to spotkanie.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 2,67

Javi Moreno: Przyczynił się do kompromitującej porażki z Odrą Opole, która podkreśliła postawę drużyny w tym sezonie. Niezależnie od zawirowań organizacyjnych w klubie, piłkarze, którzy w niedzielę wybiegli na boisko zagrali fatalnie – nie wyglądali na zawodników, którzy wyszli wygrać to spotkanie.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 3,76

Stipe Jurić: Przyczynił się do kompromitującej porażki z Odrą Opole, która podkreśliła postawę drużyny w tym sezonie. Niezależnie od zawirowań organizacyjnych w klubie, piłkarze, którzy w niedzielę wybiegli na boisko zagrali fatalnie – nie wyglądali na zawodników, którzy wyszli wygrać to spotkanie.

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 3,39

Fot. ŁKS Łódź\Cyfrasport