Fortuna 1. LigaOcenyPiłka Nożna

Oceny piłkarzy po meczu z GKS-em Tychy

W niedzielnym meczu przyjaźni z GKS-em Tychy „Rycerze Wiosny” grający mocno rezerwowym składem zremisowali z gospodarzami 1:1. Tradycyjnie jak po każdym meczu, zapraszamy do zapoznania się z naszymi pomeczowymi ocenami w skali od 1 do 10.

Arkadiusz Malarz: Najlepszą akcją kapitana Łódzkiego Klubu Sportowego w niedzielnym meczu było zatrzymanie Bartosza Biela, a zaraz po tym zwijanie serpentyn, które wylądowały na boisku. Malarz nie miał zbyt wielu okazji do wykazania się, ale kiedy już do tych dochodziło, zazwyczaj robił to poprawnie. Przy straconej bramce popełnił juniorski błąd odsłaniając przed Stebleckim cały dalszy słupek bramki.

Średnia ocen według ŁKSFans w sezonie 2020/21: 4,8

Kamil Dankowski: Standardowo dla siebie próbował stwarzać sporo zamieszania swoimi wrzutkami w pole karne. Te jednak nie były tak dewastujące jak w zeszłotygodniowym meczu z Termaliką. W obronie nie popełnił większego błędu, więc całe spotkanie może zaliczyć do udanych.

Średnia ocen według ŁKSFans w sezonie 2020/21: 4,5

Maciej Dąbrowski: Wrócił do składu po przerwie spowodowanej nadmiarem żółtych kartek i zagrał przyzwoite zawody. Nie popełniał błędów, był pewny w swoich interwencjach i nie był zamieszany w utratę bramki.

Średnia ocen według ŁKSFans w sezonie 2020/21: 4,71

Adam Marciniak: Drugi kolejny mecz rozegrał na środku obrony. Nie popełnił większych błędów, przy interwencjach zachowywał spokój. Nie był zamieszany w utratę bramki.

Średnia ocen według ŁKSFans w sezonie 2020/21: 4,3

Adrian Klimczak: Jego strata otworzyła gospodarzom drogę do kontrataku, który zamienił się w bramkę na 1:0. Oprócz tego bez większych błędów. Przy odrobinie szczęścia mógł się zrehabilitować, jednak jego znakomity strzał sprzed pola karnego zatrzymał się na poprzeczce bramki Jałochy.

Średnia ocen według ŁKSFans w sezonie 2020/21: 5,03

Dragoljub Srnić: Poprawny występ Serba. W pierwszej połowie bez błędów czy strat. Zmieniony na początku drugiej części gry, żeby na boisku mógł zameldować się Ricardinho.

Średnia ocen według ŁKSFans w sezonie 2020/21: 4

Mikkel Rygaard: Wrócił do składu po chwili odpoczynku i wydawał się zupełnie innym piłkarzem. Zaangażowany w grę, agresywny, dokładny, z dobrym przeglądem pola. Zdarzały mu się również straty, ale w ogólnej ocenie występ na plus.

Średnia ocen według ŁKSFans w sezonie 2020/21: 3,87

Przemysław Sajdak: Jeden z najlepszych piłkarzy w meczu. Młodzieżowiec próbował pokazać się z dobrej strony i udało mu się to. Był aktywny w ataku i obronie, miał również okazję na zdobycie gola, ale nie zdołał pokonać znakomicie dysponowanego Jałochę.

Średnia ocen według ŁKSFans w sezonie 2020/21: 4,33

⭐️ Zawodnik meczu według ŁKSFANS

Maciej Wolski: Grając mecz jako skrzydłowy pokazał się z dobrej strony. Dobrze wyglądała jego współpraca z Dankowskim, która mogła wnieść nieco zamieszania. Końcówka meczu z lewej obronie, bez większych strat czy błędów.

Średnia ocen według ŁKSFans w sezonie 2020/21: 5,04

Tomasz Nawotka: Nie zagrał najlepiej. Nie był w stanie przyjąć piłki, celnie podać, o oddaniu dobrego strzału nie wspominając. Na plus sporo fauli, na które łapał gospodarzy.

Średnia ocen według ŁKSFans w sezonie 2020/21: 4,12

Łukasz Sekulski: Próbował, ale brakowało mu celności. Powinien zakończyć mecz z przynajmniej dwoma trafieniami, ale za każdym razem z pojedynków z napastnikiem ŁKS-u zwycięsko wychodził Jałocha.

Średnia ocen według ŁKSFans w sezonie 2020/21: 4,37

Ricardinho: Pojawił się na boisku na początku drugiej połowy i dał sygnał do ataków. W doliczonym czasie gry zaskoczył Jałochę strzałem sprzed pola karnego i wyrównał stan rywalizacji.

Średnia ocen według ŁKSFans w sezonie 2020/21: 5,23

Piotr Gryszkiewicz: Próbował coś zdziałać w ofensywie, ale i wspierał defensywę. Występ na plus, choć bez fajerwerków.

Średnia ocen według ŁKSFans w sezonie 2020/21: 4,73

Jakub Tosik: Nic nie zepsuł, ale też i niczego nie stworzył. Bardzo anonimowy występ defensywnego pomocnika.

Średnia ocen według ŁKSFans w sezonie 2020/21: 4,21

Mateusz Bąkowicz: Niedzielny debiutant. Pokazał się z bardzo dobrej strony, oprócz jednej straty nie zaliczył błędów. Próbował się pokazać, ale widać było, że grał zachowawczo, jakby jeszcze nieco stremowany.

Średnia ocen według ŁKSFans w sezonie 2020/21: 5

Piotr Janczukowicz: Wrócił do gry po kontuzji i pokazał się z dobrej strony. Był aktywny i próbował wnieść trochę zamieszania w szeregi obronne gospodarzy. Pokazywał się również w defensywie.

Średnia ocen według ŁKSFans w sezonie 2020/21: 3,55

Marcin Pogorzała: Dał odpocząć głównym kreatorom gry, stawiając przy tym na zmienników. Jak pokazał czas – był to bardzo dobry ruch – ełkaesiacy zagrali z trzecim zespołem ligi jak równy z równym, ostatecznie wyworząc punkt. Na plus trenera Pogorzały trzeba zapisać również zmiany, te dały impuls i doprowadziły do wyrównania stany rywalizacji.

Ocena: 8

Średnia ocen według ŁKSFans w sezonie 2020/21: 9,0