Obsada sędziowska meczu Wisła Płock – ŁKS

Krzysztof Jakubik poprowadzi spotkanie siódmej kolejki PKO BP Ekstraklasy, pomiędzy Wisłą Płock i Łódzkim Klubem Sportowym. Rywalizacja obu drużyn rozpocznie się w sobotę 31 sierpnia o godzinie 15:00 na stadionie im. Kazimierza Górskiego.

Arbitra głównego na linii wspierać będą Radosław Siejka i Arkadiusz Kamil Wójcik, natomiast funkcję sędziego technicznego będzie sprawował Łukasz Szczech. W wozie VAR zasiądą Tomasz Musiał i Konrad Sapela.

W tym sezonie sędzia z Siedlec prowadził cztery mecze w PKO BP Ekstraklasie (Lechia – Wisła Kraków, Arka – Korona, Jagiellonia – Górnik i Zagłębie – Piast). W tych starciach pokazał 16 żółtych kartek. Nie podyktował ani jednego rzutu karnego i nie wyciągnął ani jednej czerwonej kartki.

36-letni Jakubik podczas swojej kariery sędziowskiej był rozjemcą tylko w jednym meczu z udziałem Łódzkiego Klubu Sportowego. W sezonie 2012/13 rozstrzygał pojedynek przyjaźni z bydgoskim Zawiszą.

Historia meczów z udziałem ŁKS-u prowadzonych przez Krzysztofa Jakubika:

Bilans: 1 remis. Bramki: 1-1

Sezon 2012/13:

1 liga: ŁKS Łódź – Zawisza Bydgoszcz 1:1

Obsada sędziowska 7. kolejki PKO BP Ekstraklasy:

30 sierpnia (piątek)

Arka Gdynia – Górnik Zabrze, godz. 18:00, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork)

Korona Kielce – Jagiellonia Białystok, godz. 20:30, sędzia: Szymon Marciniak (Płock)

31 sierpnia (sobota)

Wisła Płock – ŁKS Łódź, godz. 15:00, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce)

Piast Gliwice – Lechia Gdańsk, godz. 17:30, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa)

Wisła Kraków – Zagłębie Lubin, godz. 20:00, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz)