NewsPiłka NożnaTransfery

Obrońca GKS-u Tychy na testach medycznych w ŁKS!

Wiele wskazuje na to, że kolejnym wzmocnieniem Łódzkiego Klubu Sportowego zostanie obrońca – Bartosz Szeliga. Prawy defensor GKS-u Tychy przechodzi w Łodzi testy medyczne przed finalizacją transferu.

Bartosz Szeliga w minionym sezonie był podstawowym obrońcą GKS-u Tychy. Dwudziestoośmiolatek wystąpił w 31 meczach, w których zdobył 3 bramki i zanotował 7 asyst. W swoich poprzednich klubach Szeliga również był jednym z pierwszych wyborów przy zestawianiu defensywy.
Prawy obrońca bronił barw kolejno Sandecji Nowy Sącz, ekstraklasowego Piasta Gliwice, ekstraklasowej Termaliki Nieciecza oraz wspomnianego już GKS-u Tychy. Szeliga zaliczył również 11 spotkańreprezentacji Polski do lat 20.

O testach medycznych Szeligi na swoim Twitterze poinformował Janekx89, czyli ceniony w środowisku transferowym informator. Co ważne – kontrakt Szeligi z „Tyskimi” wygasa 30 czerwca, więc prawy obrońca może dołączyć do ŁKS-u jako wolny zawodnik.

Bartosz Szeliga najprawdopodobniej zostanie więc szóstym, bądź siódmym letnim wzmocnieniem Łódzkiego Klubu Sportowego. Wszystko zależeć będzie od innych testów medycznych, które w ekipie „Rycerzy Wiosny” ma rozpocząć Janusz Nojszewski.