Nowi zawodnicy już trenują z zespołem

Na środowym treningu pierwszego zespołu Łódzkiego Klubu Sportowego po raz pierwszy pojawili się nowo pozyskani zawodnicy. Michał Kot, Marcel Wszołek i Piotr Gryszkiewicz pracowali z drużyną na głównej murawie przy Alei Unii.

Cała trójka zawodników nie może zagrać w tym sezonie PKO BP Ekstraklasy, ale sztab szkoleniowy nie marnuje czasu i wprowadza zdolnych młodzieżowców do zespołu już teraz.

Treningi na tym etapie sezonu z pewnością pomogą nowym graczom w szybszej i lepszej aklimatyzacji w zespole. Gdy rozpoczną przygotowania do sezonu w I lidze będą mieli już na swoich barkach bagaż doświadczeń zebrany w trakcie obecnych rozgrywek.

Czwarty z pozyskanych piłkarzy Julian Mordasiewicz przygotowuje się do nowego sezonu z drużyną rezerw pod okiem Marcina Matysiaka.

Marcel Wszołek