Nowe koszulki ŁKS już w sprzedaży!

Od dzisiaj w internetowym sklepie R-gola oraz w stacjonarnym sklepie kibiców ŁKS na końcu trybuny przy al. Unii Lubelskiej 2 można nabywać nowe wzory koszulek meczowych, w których ełkaesiacy będą występować w sezonie 2021/22.

Koszulki meczowe trafiły do sprzedaży w piątek 30 lipca – od godz. 12 są dostępne w oficjalnym internetowym sklepie ŁKS na stronie R-GOL.com oraz stacjonarnie w sklepie kibiców znajdującym się w trybunie stadionu przy al. Unii 2 (w sklepie stacjonarnym w piątek w godz. 12-16).

Do sprzedaży trafiły wszystkie trzy wzory, a więc domowa (biała z czerwonym pasem), wyjazdowa (czarna z czerwonym pasem) oraz bramkarska (czerwona z bordowym pasem). Z kodem „KIBICE” 10% zniżki. W ofercie R-GOL-a jest też możliwość spersonalizowania koszulki.

Koszulkę meczową ŁKS-u na sezon 2021/2022 zakupicie w cenie:

• 250 zł (z brandingiem) – rozmiary od S do XXL / domowa, wyjazdowa, bramkarska
  • 220 zł (bez brandingu) – rozmiary od S do XXL / domowa, wyjazdowa
  • 180 zł (dziecięca – tylko biała i bez brandingu) – rozmiary: 116, 128, 140, 152

Więcej o nowych koszulkach #ReprezentacjaŁodzi pisaliśmy na naszej stronie. Link dostępny TUTAJ.

Foto: ŁKS Łódź