Nawotka zgłoszony do rozgrywek Fortuna I ligi

Tomasz Nawotka został zgłoszony przez Łódzki Klub Sportowy do rozgrywek Fortuna I ligi w systemie Extranet Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Nowy nabytek łodzian przygotowuje się wraz z zespołem do pierwszego meczu ligowego z Odrą Opole. Nie ma już żadnych przeciwwskazań prawnych, aby mógł wystąpić w piątkowym meczu.

Obecnie ŁKS ma 30 zawodników zgłoszony do rozrywek Fortuna I ligi w sezonie 2020/21, choć wśród nich widnieje cały czas nazwisko Jana Grzesika wytransferowanego do Warty Poznań. Zniknęło już w Extranecie nazwisko Jakuba Wróbla, który dołączył do Stali Mielec, a więc z pewnością niebawem na tej liście nie będzie też prawego obrońcy.

Cały czas klub nie zgłosił do rozgrywek nowego zawodnika Daniela Celei. Niewykluczone, że stanie się to już niebawem.

Lista piłkarzy ŁKS zgłoszonych do Fortuna I ligi w systemie Extranet:

Bramkarze: Dawid Arndt, Aleksander Bobek, Michał Kot, Arkadiusz Malarz,

Obrońcy: Mateusz Bąkowicz, Maciej Dampc, Maciej Dąbrowski, Jan Grzesik*, Adrian Klimczak, Carlos Moros Gracia, Tomasz Nawotka, Maksymilian Rozwandowicz, Jan Sobociński, Tadej Vidmajer, Marcel Wszołek

Pomocnicy: Antonio Dominguez, Piotr Gryszkiewicz, Kelechukwu Ebenezer Ibe-Torti, Ricardo Guima, Adam Ratajczyk, Pirulo, Przemysław Sajdak, Artur Sójka, Dragoljub Srnić, Jakub Tosik, Michał Trąbka, Maciej Wolski

Napastnicy: Samu Corral, Dariusz Gmosiński, Łukasz Sekulski

* zawodnik odszedł do innego klubu