Piłka Nożna

Motor Lublin – pierwszy sparingpartner ŁKS-u

Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego, rozegrają pierwszy mecz sparingowy, który ma przygotować ich na zbliżającą się rundę wiosenną. Rywalem ełkaesiaków będzie drugoligowy Motor Lublin, prowadzony przez postać bardzo dobrze znaną w Łodzi – Marka Saganowskiego. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13, a jego przebieg będzie można obserwować podczas transmisji live na kanale ŁKS TV.

Łodzianie wrócili do treningów niespełna dwa tygodnie temu, a jutrzejsze spotkanie będzie pierwszym meczem sparingowym w tym roku. Taki element przygotowania do rundy rewanżowej stanowi jeden z ważniejszych elementów obecnego mikrocyklu. Biało-czerwono-białych czekają trzy fazy przygotowań, a jutrzejszy sparing będzie dla ełkaesiaków pierwszą szansą na przećwiczenie „na żywo” innych wariantów taktycznych, przed kolejnymi starciami.

Sparingpartnerem ełkaesiaków jest drugoligowy Motor Lublin. „Motorowcy” w obecnym sezonie zajmują 7. miejsce, tuż pod strefą barażową, gwarantującą walkę w play-offach o awans do Fortuna 1. Ligi na koniec sezonu. Trenerem rywali jest dobrze znany łódzkiej publiczności Marek Saganowski, który objął pracę w grudniu 2020 roku. Dla lublinian mecz kontrolny z ŁKS-em będzie również pierwszym spotkaniem podczas przygotowań do rundy rewanżowej. Biało-czerwono-biali będą mogli spotkać się ze swoim byłym kolegą z szatni, Kamilem Rozmusem.

Spotkanie z Motorem Lublin rozpocznie się w sobotę o godzinie 13, zaraz po meczu kontrolnym rezerw z Polonią Piotrków Trybunalski. Sparing zostanie rozegrany na boisku nr 2 ośrodka treningowego Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej. Transmisja będzie dostępna na żywo na youtubowym kanale ŁKS TV.

Fot. ŁKS Łódź

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0