Fortuna 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Mladen Kascelan: Mam nadzieję, że ŁKS awansuje do ekstraklasy

W ostatnim sparingu podczas obozu w Side piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego mierzyli się z Bałtiką Kaliningrad. Kapitanem drużyny z Rosji jest dobrze znany w Łodzi Mladen Kascelan, który po spotkaniu na łamach ŁKS TV odpowiedział na kilka pytań m.in. o ŁKS.

O swoim występie w pierwszej połowie sparingu:
– Grało mi się bardzo dobrze. Myślę, że to był jeden z silnych sparingów dla nas na tym obozie. I jestem bardzo zadowolony z gry.

O reakcji na inforamcje o meczu z ŁKS-em:
– Oczywiście, że ucieszyła mnie ta informacja. Łódzki Klub Sportowy to mój pierwszy zespół w Polsce i wszędzie wspominałem ciepło o ŁKS-ie.

O różnicach między ŁKS-em Mladelana, a dzisiejszym:
– To jest zupełnie inny zespół. Grał tylko jeden zawodnik – Adaś Marciniak – którego poznałem w ŁKS-ie.

O śledzeniu losów ŁKS-u:
– Cały czas śledzę ŁKS. Piszę do kierownika Jacka Żałoby. Mam nadzieję, że zespół w tym roku awansuje do ekstraklasy.