Michał Kot nowym bramkarzem ŁKS-u!

Siedemnastoletni golkiper dołączył do „Rycerzy Wiosny” wprost z Wisły Kraków, której barw strzegł w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów. Umowa bramkarza z nowym klubem obowiązywać będzie przez trzy lata, a więc do 30 czerwca 2023 roku.

Michał jest trzecim po Marcelu Wszołku oraz Julianie Mordasiewiczu młodym zawodnikiem, który tego lata dołączył do ŁKS-u.

17-latek pierwsze piłkarskie kroki stawiał w rodzinnym Łukowie, później przez rok był zawodnikiem BKS-u Lublin, a ostatnio bronił bramki Wisły Kraków w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów.

Nowy bramkarz „Rycerzy Wiosny” w swoim piłkarskim CV ma ponadto powołania do reprezentacji Polski do lat 17, a także pobyty na testach w angielskich klubach – Leicester City oraz Huddersfield Town. Kot ma 190 cm wzrostu, a do jego idoli między słupkami należą między innymi Marc-André ter Stegen oraz Jan Oblak.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0