Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Michał Kołba zgłoszony do rozgrywek Fortuna 1. Ligi!

Były kapitan Łódzkiego Klubu Sportowego – Michał Kołba – został zgłoszony do rozgrywek Fortuna 1. Ligi. Oznacza to, że „Kołbi” będzie mógł wystąpić już w niedzielnych Derbach Łodzi.

Pod koniec września Michał Kołba po dwuletniej dyskwalifikacji wrócił do Łódzkiego Klubu Sportowego. Były kapitan „Rycerzy Wiosny” miał wspomóc drugą drużynę ŁKS-u na trzecioligowych boiskach, ale jak się okazuje – jest również rozpatrywany jako wsparcie pierwszego zespołu.

W piątek ŁKS poinformował, że Kołba został zgłoszony do rozgrywek Fortuna 1. Ligi. Jeżeli więc zajdzie taka potrzeba, „Kołbi” będzie mógł znaleźć się w kadrze meczowej na 67. Derby Łodzi.

Lista piłkarzy ŁKS zgłoszonych do Fortuna 1.ligi w systemie Extranet:

Bramkarze: Dawid Arndt, Aleksander Bobek, Michał Kot, Marek Kozioł, Michał Kołba

Obrońcy: Adrian Klimczak, Nacho Monsalve, Maciej Dąbrowski, Jan Sobociński, Mieszko Lorenc, Kamil Dankowski, Oskar Koprowski, Bartosz Szeliga, Mateusz Bąkowicz, Adam Marciniak, Marcel Wszołek

Pomocnicy: Maciej Wolski, Mikkel Rygaard, Antonio Dominguez, Javi Moreno, Piotr Gryszkiewicz, Michał Trąbka, Mikołaj Lipień, Pirulo, Jan Kuźma, Jakub Tosik, Maksymilian Rozwandowicz, Dariusz Gmosiński, Kelechukwu

Napastnicy: Samu Corral, Piotr Janczukowicz, Stipe Jurić, Ricardinho, Maciej Radaszkiewicz