Piłka NożnaRezerwyTransfery

Michał Kołba ponownie piłkarzem ŁKS!

To już oficjalne – Michał Kołba wraca do Łódzkiego Klubu Sportowego. Dziś były kapitan „Rycerzy Wiosny” podpisał roczny kontrakt z klubem.

Były kapitan Łódzkiego Klubu Sportowego, który przeszedł z nim drogę od III Ligi do ekstraklasy we wrześniu 2019 roku został zawieszony na dwa lata za wykrycie w jego organizmie niedozwolonych substancji. Karencja już minęła, „Kołbi” od dwóch miesięcy trenował z drugim zespołem, a od dziś może oficjalnie grać w meczach ligowych!

Michał podpisał we wtorek z ŁKS-em roczny kontrakt. Doświadczony bramkarz, który w biało-czerwono-białych barwach rozegrał 160 spotkań, na razie będzie występował w drużynie rezerw.

– Minione miesiące nie były dla mnie łatwe, ale bardzo dużo mnie nauczyły. Z całego serca dziękuję za wszystkie przejawy wsparcia, które do mnie docierały. Na pewno nie zmarnowałem tego czasu. Fizycznie czuję się dobrze przygotowany i bardzo chciałbym znów poczuć meczową adrenalinę – przyznaje Michał Kołba, który po dwuletniej przerwie ponownie stał się zawodnikiem Łódzkiego Klubu Sportowego.

Michał, witaj z powrotem!