Media przed meczem z Pogonią Szczecin

Już jutro o godzinie 15:00 zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego i Pogoni Szczecin wybiegną na murawę stadionu im. Floriana Krygiera. Przed spotkaniem sprawdziliśmy co w prasie i mediach społecznościowych pojawia się na temat konfrontacji ełkaesiaków z zespołem Kosty Runjaicia.

ŁKS TV

Przed meczem: Pogoń Szczecin – ŁKS Łódź – Jan Sobociński

Dziennik Łódzki

Do Szczecina z przystankiem we Wronkach. ŁKS przygotowuje się do meczu z Pogonią

Łukasz Sekulski Maciej Wolski

– Piłkarze ŁKS weszli w decydującą fazę przygotowań do niedzielnego meczu z Pogonią. Od ostatniej, w sumie już piątej w tym sezonie porażki w Płocku z Wisłą (1:2) minęło kilkanaście dni. To dużo czasu by przeanalizować poprzednie nieudane spotkania, pochylić się nad popełnianymi na boisku błędami, w końcu wykrzesać ukryte pokłady entuzjazmu i sportowej złości.

– We wtorek, o czym już donosiliśmy, ełkaesiacy ćwiczyli na boisku przy ul. Minerskiej, a zajęcia te miały tym razem nieco inny niż zwykle charakter, stanowiły bowiem jedną z atrakcji turnieju „Ekstra Talent”, w którym rywalizowało trzynaście drużyn z województwa łódzkiego (w kategorii wiekowej U-12). Zawodnicy beniaminka ekstraklasy na oczach swoich młodszych kolegów z ŁKS, Widzewa, Pelikana Łowicz i kilku innych zespołów przeprowadzili trening, a po jego zakończeniu rozdawali autografy.

ŁKS TV

Nowym bramkarzem Łódzkiego Klubu Sportowego został Arkadiusz Malarz. Doświadczony golkiper, który przez ostatnie lata był zawodnikiem Legii Warszawa, podpisał umowę do końca sezonu 2020/21.

Głos Szczeciński

Kosta Runjaić przed meczem z ŁKS-em

Dobrze wystartowali, w dwóch meczach 4 punkty i ta pierwsza euforia była widoczna. I może teraz – po porażkach – już jej nie ma. Ten zespół ma swój styl i z tego co słyszę nie chcą go zmieniać, choć popełniają błędy, które mają przełożenie na wyniki. To wszystko jest procesem. Postarają się o mniej błędów. Przede wszystkim na tym się skoncentrują, ale pewnie zachowają swój styl. Ja też wolę kontrolować piłkę, być w jej posiadaniu. Też bym nie zmieniał stylu po kilku porażkach, więc mam szacunek do trenera ŁKS za takie zapowiedzi. Pokazuje to, że posiadają jakość, mają wyznaczoną ścieżkę, którą kroczą. My też popełnialiśmy błędy, przegraliśmy z Płockiem, więc teraz musi być lepiej: aktywniej, z większą energią, mniej błędów.

Dani Ramirez to piłkarz doświadczony, potrafi się zachować na boisku, groźny w sytuacjach bramkowych, potrafi grać pod presją, ma nieszablonowe podania. Nie jest to jedyny ważny zawodnik. ŁKS ma wiele zalet i postarają się je pokazać. My pokażemy swoje atuty, by wygrać.

WP Sportowe Fakty

PKO Ekstraklasa. Pogoń – ŁKS. Łodzianie osłabieni w Szczecinie. Kontuzja Łukasza Sekulskiego.

Łukasz Sekulski ŁKS 3

– Beniaminek PKO Ekstraklasy ŁKS Łódź pojechał do Szczecina osłabiony. W meczu z Pogonią trener Kazimierz Moskal nie będzie mógł skorzystać z bramkarza Michała Kołby i napastnika Łukasza Sekulskiego.

Gazeta Wyborcza – Łódź

Podgrzewana murawa na ŁKS na finiszu. „Wszystko zgodnie z planem”.

stadion-lks-lodz-2

Do 20 września ma nastąpić odbiór systemu podgrzewania murawy na stadionie ŁKS. – Inwestycja nie jest zagrożona – zapewnia Agnieszka Kowalewska-Wójcik z Zarządu Inwestycji Miejskich.

Express Ilustrowany

ŁKS. Kto będzie kapitanem drużyny w spotkaniu z Pogonią?

Łukasz Piatek

Kto będzie kapitanem drużyny w miejsce Michała Kołby? Do tej pory opaskę zakładali stoperzy Maksymilian Rozwandowicz i Kamil Juraszek oraz pomocnik Łukasz Piątek. Pewnie jeden z nich zostanie nowym kapitanem.

GOL24

ŁKS. Dominik Budzyński pierwszym bramkarzem meczu w Szczecinie!

Dominik Budzyński

Bramkarz Arkadiusz Malarz pojawi się na treningu ŁKS w poniedziałek. Nie zagra zatem w spotkaniu z Pogonią w Szczecinie. Michał Kołba na pewno w nim nie wystąpi. Kto zatem stanie między słupkami łódzkiej bramki? W ligowej kadrze są jeszcze dwaj bramkarze: Dawid Arndt oraz Dominik Budzyński. I pewnie szansę dostanie ten drugi. Nie ma cienia wątpliwości, że Domnik potrafi radzić sobie miądzy słupkami znakomicie. Pokazał to w zeszłym sezonie w pucharowym meczu z Lechem (przegranym 0:1), gry wspaniale interweniował w nieprawdopodobnych wprost sytuacjach.

Przegląd Sportowy

Arkadiusz Malarz został bramkarzem ŁKS Łódź

Arkadiusz Malarz

ŁKS Łódź ma nowego bramkarza. Kontrakt z beniaminkiem PKO Ekstraklasy podpisał Arkadiusz Malarz. Były golkiper Legii związał się klubem do końca sezonu 2020/21.

– Sytuację Arka monitorowaliśmy od czasu, gdy odszedł z Legii. Rozpoczęcie rozmów miało miejsce na kilka dni przed sytuacją związaną z Michałem Kołbą. Nie będę opisywał, jakim bramkarzem jest Arek, bo każdy, kto śledzi polską piłkę, o tym wie. Umówiliśmy się na dwuletni kontrakt i przez ten okres wraz z Arkiem mamy do zrealizowania kilka celów – mówi Krzysztof Przytuła, dyrektor sportowy Łódzkiego Klubu Sportowego, cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.