Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Mateusz Kowalczyk zgłoszony do rozgrywek Fortuna 1. Ligi!

Mateusz Kowalczyk został zgłoszony do rozgrywek Fortuna 1. Ligi. Młodzieżowiec, który pokazał się z bardzo dobrej strony w trakcie zimowego okresu przygotowawczego może więc wystąpić już w sobotnim meczu z GKS-em Jastrzębie.

Mateusz Kowalczyk do Łódzkiego Klubu Sportowego dołączył latem ubiegłego roku i zasilił trzecioligową drużynę rezerw. Przez rundę jesienną młody pomocnik zapracował na zaproszenie na trening pierwszego zespołu, a później na wyjazd na obóz przygotowawczy w Turcji. Dziś siedemnastolatek został zgłoszony do pierwszoligowych rozgrywek.

Szansę na debiut w barwach pierwszej drużyny ŁKS-u Kowalczyk będzie miał w sobotę podczas meczu z GKS-em Jastrzębie.

Kadra Łódzkiego Klubu Sportowego na rozgrywki Fortuna 1. Ligi liczy więc 35 zawodników.

Lista piłkarzy ŁKS zgłoszonych do Fortuna 1.ligi w systemie Extranet:

Bramkarze: Dawid Arndt, Aleksander Bobek, Michał Kot, Marek Kozioł, Michał Kołba

Obrońcy: Adrian Klimczak, Nacho Monsalve, Maciej Dąbrowski, Mieszko Lorenc, Kamil Dankowski, Oskar Koprowski, Bartosz Szeliga, Mateusz Bąkowicz, Adam Marciniak, Marcel Wszołek

Pomocnicy: Maciej Wolski, Antonio Dominguez, Javi Moreno, Piotr Gryszkiewicz, Michał Trąbka, Mikołaj Lipień, Pirulo, Jan Kuźma, Jakub Tosik, Maksymilian Rozwandowicz, Dariusz Gmosiński, Kelechukwu, Damian Nowacki, Jakub Romanowicz, Mateusz Kowalczyk

Napastnicy: Samu Corral, Piotr Janczukowicz, Stipe Jurić, Ricardinho, Maciej Radaszkiewicz