NewsPiłka Nożna

Mateusz Kowalczyk trenuje z pierwszą drużyną

Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego rozpoczęli dzisiaj przygotowania do wiosennej kampanii w Fortuna 1. Lidze. Wśród zawodników pierwszej drużyny trenujących dzisiaj pojawiła się także nowa twarz – Mateusz Kowalczyk.

Już jesienią kilku utalentowanych, młodych zawodników rezerw trenowało z „jedynką”, a także byli oni zgłoszeni do rozgrywek I Ligi – m.in Aleksander BobekMarcel Wszołek, Mikołaj Lipień czy Dariusz Gmosiński. Teraz dołączył do nich kolejny piłkarz grający na co dzień w III Lidze, czyli Mateusz Kowalczyk, który rozpoczął zimowe przygotowania wraz z pierwszym zespołem Łódzkiego Klubu Sportowego.

Kowalczyk przeprowadził się do Łodzi latem z Ząbkovii Ząbki, podpisując kontrakt do końca czerwca 2024 roku. Siedemnastolatek jesienią zagrał w 14 spotkaniach III Ligi, notując w tym czasie jedną bramkę oraz jedną asystę.

Fot. ŁKS Łódź

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0