Piłka NożnaTransfery

Marek Kozioł nowym bramkarzem „Rycerzy Wiosny”!

Vacat po odejściu Arkadiusza Malarza zapełniony. W środę jako nowy bramkarz Łódzkiego Klubu Sportowego został zaprezentowany Marek Kozioł.

Marek Kozioł urodził się w Nowym Sączu i w tamtejszej Sandecji stawiał swoje pierwsze kroki piłkarskie. Bramkarz szybko zdołał przebić się do wyjściowej jedenastki Sandecji, stając się przy tym jej żelaznym żołnierzem.

Po wyprowadzce z Nowego Sącza w 2012 roku Kozioł reprezentował barwy Zagłębia Lubin, czy Stali Mielec, jednak w obu klubach był jedynie rezerwowym. W 2019 roku doświadczony bramkarz trafił do Korony Kielce, w której występował również w poprzednim sezonie.

ŁKS podpisał z Markiem Koziołem dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia umowy o kolejny rok.

Marek, witamy w Łódzkim Klubie Sportowym! Życzymy jak najwięcej czystych kont w grze z Przeplatanką na piersi!

fot. ŁKS Łódź