Fortuna 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Marek Kozioł: Musimy wykorzystywać takie sytuacje

Marek Kozioł był jednym z głównych bohaterów piątkowego spotkania Łódzkiego Klubu Sportowego z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Golkiper biało-czerwono-białych kilkukrotnie uratował swój zespoł przed utratą gola. W rozmowie z dziennikarzem Polsatu Sport opowiedział o swoich odczuciach związanych z tym meczem.

– Druga połowa mogła podobać się kibicom. W drugiej odsłonie było więcej sytuacji podbramkowych, zarówno pod jedną jak i pod drugą bramką. Kibicom o to chodzi. A nam? My musimy takie sytuacje wykorzystywać. To jest pierwsza liga i trzeba cierpieć. Nie raz są takie mecze, że trzeba cierpieć i wydzierać rywalowi trzy punkty. Jak mogłoby nie mieć dla nas znaczenia, że Korona straciła punkty? Patrzymy w tabelę i to ma znaczenia na jej układ. Nie chce się skupiać na innych drużynach, tylko na nas samych i na tym, żebyśmy zdobywali komplety punktów – powiedział po meczu doświadczony golkiper ŁKS-u.