Piłka NożnaRezerwy

Marcin Matysiak po meczu z Czarnymi Rząśnia

Rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego pokonały w drugiej kolejce IV ligi Czarnych Rząśnia 4:0. Po meczu trener Marcin Matysiak był zadowolony z gry swojego zespołu.

Pierwsza połowa pod nasze dyktando. Kontrowaliśmy grę i stwarzaliśmy sobie sytuacje podbramkowe. Jedyne czego zabrakło, to ciut więcej zimnej krwi, ale obraz gry zadowalał. Po przerwie pierwszy kwadrans należał do rywala. W trudnym momencie zdołaliśmy się jednak zmobilizować i kolejne minuty pokazały pełnię naszych możliwości – powiedział po spotkaniu na łamach oficjalnej strony klubu trener Marcin Matysiak.

Łodzianie po dwóch meczach mają na koncie komplet punktów i najbliższą sobotę zmierzą się na wyjeździe z Omegą Kleszczów.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0