Marcel Wszołek z kontuzją więzadła krzyżowego!

Na piątkowej konferencji prasowej przed meczem ze Śląskiem Wrocław, trener Wojciech Stawowy zdradził m.in. jak wygląda obecna sytuacja kadrowa zespołu. Jak się okazuje, nowy piłkarz Rycerzy Wiosny, Marcel Wszołek, zmaga się z poważną kontuzją.

Marcel Wszołek jest jednym z młodych zawodników, którzy tego lata zasilili szeregi Łódzkiego Klubu Sportowego. Niestety, nie dane mu było zadebiutować w biało-czerwono-białych barwach, a już walczy się z dość poważną kontuzją.
 Marcel na jednym treningu rezerw niestety uszkodził sobie więzadło krzyżowe. Tutaj nasz sztab medyczny robi wszystko, żeby przygotować go do, mimo wszystko, zabiegu – powiedział na konferencji Wojciech Stawowy.

Zdaniem opiekuna Rycerzy Wiosny, Marcel wejdzie w trening dopiero po zakończeniu pierwszej rudny sezonu.
-Nie należy się spodziewać, że ten zawodnik szybko się pojawi. Myślę, że taki okres, kiedy on zacznie z nami trenować i wchodzić w pełne obciążenia, to będzie okres zimowy.

Nie wiadomo więc kiedy Marcel będzie w pełni gotowy do gry dla ŁKS-u. Liczymy jednak na to, że nastąpi to jak najszybciej.

Marcel, dużo siły i szybkiego powrotu do zdrowia!