NewsPiłka Nożna

Łukasz Sekulski piłkarzem Wisły Płock!

Łukasz Sekulski, który rozstał się z Łódzkim Klubem Sportowym dwa tygodnie temu, podpisał kontrakt z nowym klubem. Dzisiaj został ogłoszony piłkarzem ekstraklasowej Wisły Płock, z którą związał się umową ważną do 2023 roku.

Jeszcze przed odejściem Sekulskiego z Łódzkiego Klubu Sportowego spekulowano, że może trafić ponownie do Wisły Płock, choć w gronie klubów nim zainteresowanych był również ligowy rywal ŁKS-u, Korona Kielce, oraz drugoligowa Stal Rzeszów.

Dzisiaj, po siedmiu latach rozłąki Sekulski wraca do swojego macierzystego klubu, z którym związał się umową do 30. czerwca 2023 roku.

O wyjściową jedenastkę u trenera Macieja Bartoszka Sekulski będzie musiał walczyć m.in z Mateuszem LewandowskimPatrykiem Tuszyńskim oraz Marko Kolarem, który wrócił do Ekstraklasy po dwóch latach pobytu w Holandii.

Fot. Wisła Płock