Fortuna 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Łukasz Sekulski: Jest dużo roboty do wykonania

Po pierwszym treningu w nowym roku przed obiektywem ŁKS TV stanął Łukasz Sekulski. Napastnik „Rycerzy Wiosny” podsumował zimową przerwę, ale i pokusił się o ocenę nowych piłkarzy ŁKS-u.

O tęsknocie za piłką:
– Były dość długie urlopy. U mnie niestety wydłużyło się to o chorobę, więc tego czasu było dość sporo i już z utęsknieniem czekałem na wyjście, pobieganie z drużyną po zielonej murawie.

O zimowym okresie przygotowawczym:
– Na pewno jest dużo roboty do wykonania, ale ona później procentuje w sezonie i przez cały rok tak naprawdę. Trzeba to po prostu przejść i mam nadzieję, że z uśmiechem ten ciężki okres przetrwamy, a później same mecze i samą przyjemność.

O pierwszym treningu:
– Na początek mieliśmy porządną rozgrzewkę. Następnie pograliśmy sobie w naszą ulubioną grę – w dziadka. Pokręciliśmy małe ronda, duże ronda, a następnie przeszliśmy do gier na utrzymanie. Skończyliśmy to grą taką na małe brameczki.

O nowych zawodnikach ŁKS-u:
– Myślę, że przyszli tutaj zawodnicy o określonym potencjale i przydadzą się na pewno w osiągnięciu naszego celu. Przede wszystkim chodzi o to, żeby wzmocnić zespół.

O potencjale nowych piłkarzy:
– Nie chciałbym określać tutaj indywidualnie, ale widać po tych zawodnikach, że to jest określona jakość. Więc jak najbardziej na plus tutaj nowi zawodnicy.

Pełen zapis rozmowy z Łukaszem dostępny jest poniżej:

fot. Łukasz Żuchowski