MultimediaPiłka NożnaRezerwy

ŁKS III Łódź z drugim zwycięstwem (BRAMKI)

Zespół ŁKS III Łódź w miniony weekend wygrał drugi mecz z ligowy w tym sezonie. W ramach drugiej kolejki łódzkiej klasy A ełkaesiacy pokonali Husarię Rzgów 3:1, choć przez spory okres meczu przegrywali.

Husaria objęła prowadzenie w 11 minucie po trafieniu Jakuba Śmiechowskiego. Nasz zespół rozpoczął odrabianie strat dopiero w drugiej połowie. Do wyrównania po kapitalnym uderzeniu z dystansu w 63 minucie doprowadził Wiktor Kościuk.

Łodzianie poszli za ciosem i przechylili szalę na swoją korzyść w końcówce meczu. W 68 minucie bramkę zdobył Igor Grzejdziak, a wynik spotkania ustalił dziesięć minut przed końcem Patryk Żak.

Trzeci zespół ŁKS po dwóch rozegranych spotkaniach zajmują drugie miejsce w tabeli łódzkiej A klasy. Liderem jest Kolejarz Łódź, który wyprzedza nasz zespół lepszym bilansem bramek. Kolejny mecz biało-czerwono-biali rozegrają w najbliższy weekend z Tęczą Janków.

GKP Husaria Gealan Rzgów – ŁKS III Łódź 1:3 (1:0)

Bramki: Śmiechowski 11 – Kościuk 63, Grzejdziak 68, Żak 80.

Skład ŁKS III Łódź: Tomasz Kucharski (82, Kamil Kaczmarek) – Kacper Krus, Michał Niedźwiecki, Krystian Gołdyn, Jakub Marchwicki, Igor Grzejdziak (86, Marcin Juraś), Wiktor Kościuk, Jakub Piotrowski, Łukasz Jakubiak (86, Oskar Zborowski), Jakub Tomaszewski (62, Patryk Żak), Łukasz Włodarczyk (72, Bartosz Bargiel). Trenerzy: Michał Zientarski, Radosław Pęciak.