Piłka NożnaRezerwy

Lechia za dobra. Lechia – ŁKS II 3:0

Na inaugurację czwartej serii gier III Ligi rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego mierzyły się na wyjeździe z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Więcej konkretów w swojej grze pokazali gospodarze, którzy wygrali 3:0.

W pierwszych fragmentach meczu wydawało się, że nieco więcej z gry mają ełkesiacy. Optyczną przewagę udało się nawet potwierdzić już w 9 minucie gry, za sprawą strzału Macieja Radaszkiewicza z bliskiej odległości, jednak sędzia liniowy dopatrzył się pozycji spalonej Łukasza Dynela kilka chwil wcześniej,

Im dalej w las, tym bardziej inicjatywę w grze zaczęli przejmować gospodarze. Gracze Lechii byli w stanie wykorzystywać błędy łodzian, stwarzając przy tym nie małe zagrożenie. To udało się wykorzystać po pół godzinie gry, kiedy po koronkowej akcji wokół pola karnego, prostopadłym podaniem w szesnastkę obsłużony został Krystian Mroczek. Napastnik Lechii z zimną krwią wykorzystał sytuację sam na sam z Michałem Kotem.

Tym samym Michałem Kotem, który w pierwszej połowie dwukrotnie ratował biało-czerwono-białych z opresji. Najpierw młody golkiper wybronił sytuację sam na sam, a później instynktowną interwencją sparował piłkę na poprzeczkę.

W grze obu zespołom nie pomagał ani nie radzący sobie z meczem sędzia, ani spora brutalność z obu stron, jednak do zakończenia pierwszej połowy obie drużyny parły jeszcze na bramki rywali. W grze brakowało jednak konkretów, przez co wynik nie uległ już zmianie.

Od rozpoczęcia drugiej części meczu „Rycerze Wiosny” starali się doprowadzić do wyrównania. Akcje rozprowadzane głównie skrzydłami kończyły się zazwyczaj na linii obrony Lechii.

Gospodarze wciąż jednak z zimną krwią wykorzystywali swoje okazje. Tak po godzinie gry prowadzili już 2:0, po tym jak Kamil Lewiński zakończył koronkową akcję strzałem z prawego skrzydła. Niespełna 20 minut później wynik podwyższył jeszcze Artur Amroziński i Lechia zamknęła mecz.

Lechia Tomaszów Mazowiecki – ŁKS II Łódź 3:0 (1:0)
Bramki: Mroczek 30′ Lewiński 62′ Amroziński 80′

Lechia Tomaszów Mazowiecki: Awdziewicz – Cyran, Mroczek (84′ Grzesiński), Szymczak (81 Kaproń), Lewiński (81′ Warczyk), Jakubczyk, Pecyna, Biernat (62′ Kapica), Uchroński, Turewicz, Morenkov (62′ Amroziński).

ŁKS II Łódź: Kot – Wszołek (65′ Kowalczyk),  Ślęzak, Sójka, Karlikowski – Romanowicz (84′ Zając), Nowacki (71′ Radziński), Kuźma, Radaszkiewicz, Lipień (46′ Gmosiński) –  Dynel (71′ Jastrzembski).

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents() #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0