Kuźma ma być gotowy na mecz z GKS-em Tychy

Jan Kuźma w ostatnim tygodniu borykał się z urazem, którego nabawił się w sparingu z Koroną Kielce. Na szczęście zawodnik czuje się już lepiej i według naszych informacji może być do dyspozycji trenera Kibu Vicuñi, w najbliższym meczu ligowym z GKS-em Tychy.

W ubiegły weekend podczas sparingu z Koroną, młody pomocnik pojawił się na murawie w 70. minucie gry. 41 minut później musiał opuścić plac gry, po tym jak źle stanął i doznał kontuzji.

Jan Kuźma ma od poniedziałku wejść w normalny trening z zespołem i będzie przygotowywał się do inauguracji ligowej z GKS-em Tychy. 18-latek da sztabowi szkoleniowemu ciekawą opcję, przy obsadzie młodzieżowca.

Zawodnik pozyskany z Sandecji Nowy Sącz jest defensywnym pomocnikiem i o miejsce w składzie rywalizuje z Maksymilianem Rozwandowiczem oraz Jakubem Tosikiem.

Foto: ŁKS Łódź