Piłka Nożna

Kowalczyk zadebiutował w młodzieżowej reprezentacji Polski

Mateusz Kowalczyk zadebiutował w młodzieżowej reprezentacji Polski. Pomocnik ŁKS zagrał w spotkaniu drużyny narodowej U-18 ze Słowenią.

Pomocnik biało-czerwono-białych spędził na placu gry 63 minuty, a Polacy musieli uznać wyższość rywali. Słowenia okazała się lepsza wygrywając 2:0.

Reprezentacja Polski U-18 bierze udział w towarzyskim turnieju w Słowenii. W kolejnych spotkaniach biało-czerwoni zmierzą się z Macedonią Północną oraz jeszcze raz ze Słowenią.

18-latek jest czwartym zawodnikiem ŁKS, który po odbudowie klubu wystąpił w młodzieżowej reprezentacji Polski. Wcześniej koszulkę z orzełkiem na piersi przywdziewali – Jan Sobociński, Piotr Pyrdol oraz Adam Ratajczyk.

Mateusz – gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach z orzełkiem na piersi!