Kontuzja Dominika Budzyńskiego

Dominik Budzyński nabawił się kontuzji prawej ręki co wymusiło założenie gipsu. Nie udało nam się oficjalnie ustalić czy ten uraz wykluczy bramkarza Łódzkiego Klubu Sportowego do końca sezonu, ale prawdopodobnie tak się stanie.

Jeśli okaże się, że były zawodnik Polonii Warszawa nie będzie dostępny do gry już w tym sezonie to wielce prawdopodobne jest, że już go nie zobaczymy w biało-czerwono-białych barwach. Kontrakt 28-latka z ŁKS wygasa 30 czerwca tego roku, a więc za niespełna dwa tygodnie. Jak dotąd klub nie poinformował o dalszej przyszłości zawodnika.

W związku z urazem Budzyński nie pojawił się ostatnio w kadrze meczowej na spotkanie ze Śląskiem Wrocław. Jego miejsce na ławce zajął młodzieżowiec Dawid Arndt.

Dominik Budzyński broni barw Łódzkiego Klubu Sportowego od lipca 2018 roku. Od tego czasu zaliczył pięć oficjalnych występów. Trzykrotnie strzegł bramki „Rycerzy Wiosny” w Pucharze Polski oraz po jednym razie w Ekstraklasie i I lidze.