Kolejne wyróżnienia dla ełkaesiaków

Nie milkną echa po pierwszym meczu Łódzkiego Klubu Sportowego po powrocie do PKO Ekstraklasy. Choć zawodnicy Kazimierza Moskala nie pokonali Lechii Gdańsk to są zewsząd chwaleni za swoją postawę i zbierają kolejne indywidualne wyróżnienia.

We wczorajszym programie „Weszłopolscy” na antenie „Weszło FM” dziennikarze wytypowali po trzech lub czterech najlepszych zawodników na każdej pozycji w pierwszej kolejce Ekstraklasy, a kibice mogli głosować na swoich faworytów.

Zdaniem użytkowników Twittera najlepszym środkowym obrońcą kolejki został Jan Sobociński, który zebrał 41% głosów i wyprzedził Nemanję Mitrovicia z Jagiellonii Białystok (29%), Adnana Kovacevica z Korony Kielce (23%) i Lubomira Guldana z Zagłębia Lubin (7%)

Kolejne wyróżnienie otrzymał także Dani Ramirez. Hiszpan zgarnął nagrodę dla najlepszego prawego pomocnika kolejki, uzyskując 50% wszystkich głosów. W pokonanym polu zostawił Tomasa Prikryla z Jagiellonii Białystok (33%) i Jorge Felixa z Piasta Gliwice (17%).

Za występ przeciwko Lechii został doceniony również Maksymilian Rozwandowicz. Stoper ŁKS-u wraz z Danim Ramirezem znalazł się w jedenastce weekendu według tygodnika „Piłka Nożna”.

Layout 1