Kolejne urazy w zespole ŁKS

Pech nie omija piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego. W meczu z Miedzią Legnica urazów doznało dwóch kolejnych graczy i lista kontuzjowanych jest coraz dłuższa.

W sobotni wieczór przedwcześnie murawę musieli opuścić Bartosz Szeliga i Jakub Tosik. Ten pierwszy doznał urazu, w początkowej fazie meczu, a doświadczony pomocnik został zmieniony w przerwie, bo nie był w stanie wyjść na drugą połowę meczu. Ponadto po zejściu z boiska, Javi Moreno miał kolano obłożone lodem, ale wszystko wskazuje na to, że było to prewencyjne działanie sztabu medycznego.

Nie wiemy jeszcze jaka skala tych urazów i zapewne więcej będziemy wiedzieć, po szczegółowych badaniach, które zostaną przeprowadzone w przyszłym tygodniu.

Po meczu trener Kibu Vicuña, nie podzielił się żadnymi szczegółami, ponieważ jest jeszcze za wcześnie, aby cokolwiek powiedzieć: – Nie wiem jak poważne mogą to być urazy. Dopiero jest po meczu, a ja nie jestem lekarzem. Zobaczymy w przyszłym tygodniu jak będą wyglądać.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport