Klub Bryły i Juraszka pokonał Widzew!

Chrobry Głogów z dwoma byłymi Ełkaesiakami – Patrykiem Bryłą oraz Kamilem Juraszkiem – w składzie ograł w czwartkowy wieczór piłkarzy Widzewa 3:0. Obaj byli Rycerze Wiosny mieli swój udział przy tym wyniku.

Zarówno Bryła, jak i Juraszek czwartkowy mecz rozpoczęli w wyjściowym składzie. „Jura” nie zamierzał w tym spotkaniu odstawiać nogi, jednak obejrzana w 33 minucie żółta kartka nieco utemperowała jego zapędy. Nie zmienia to jednak faktu, że zagrał solidne zawody.
„Bryłka” natomiast przez 82 minuty spędzone na placu boju nękał przeciwników zarówno na lewym, jak i prawym skrzydle. Patryk miał również swoje okazje na strzelenie gola, jednak te nie przyniosły zamierzonych efektów.

Ostatecznie Widzew uległ Chrobremu 0:3. Dla klubu z al. Piłsudskiego nie jest to chyba najlepszy prognostyk przed 65. Derbami Łodzi, które odbędą się już w przyszłą środę.