Kelechukwu i Dominguez wrócili do treningów

Sztab szkoleniowy ŁKS będzie miał w najbliższym meczu z Koroną Kielce do dyspozycji dwóch piłkarzy, którzy ostatnio borykali się z drobnymi problemami zdrowotnymi. W treningu z zespołem są już Kelechukwu Ibe-Torti oraz Antonio Dominguez.

Obu graczy zabrakło w miniony weekend w kadrze meczowej na spotkanie z GKS Jastrzębie, z powodu drobnych urazów. W tym tygodniu „Kelly” i „Antek” wrócili do pracy z zespołem i przygotowują się do meczu z Koroną Kielce.

Inny z nieobecnych z Jastrzębia, Bartosz Szeliga na razie pracuje głównie indywidualnie, choć kilka ćwiczeń wykonuje już z drużyną. Jednak raczej nie będzie mógł wystąpić w sobotę.

Powrót Kelechukwu i Domingueza zwiększy siłę ognia i możliwości elkaesiaków w ofensywie.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport