Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Kazimierz Moskal wróci do ŁKS-u?

Po zakończeniu poprzedniego sezonu wokół Łódzkiego Klubu Sportowego nawarstwiło się wiele pytań. Kto będzie dyrektorem sportowym? Jak będzie wyglądać drużyna? Kto zostanie trenerem? Według Przemysława Langiera z portalu Goal.pl niedługo możemy poznać odpowiedź na ostatnie z nich.

„Słyszę, że już przesądzone, a Kazimierz Moskal wraca na stare śmieci”. Według informacji Przemysława Langiera z portalu Goal.pl blisko objęcia posady pierwszego trenera ŁKS-u ma być właśnie Kazimierz Moskal.

Dla Moskala oznaczałoby to powrót na al. Unii 2. Krakowianin prowadził „Rycerzy Wiosny” w latach 2018 – 2020 i ku zaskoczeniu wielu ekspertów, dziennikarzy, i chyba nawet kibiców, wprowadził ŁKS do PKO BP Ekstraklasy. W nadchodzącym sezonie Fortuna 1 Ligi biało-czerwono-biali nie będą głównym kandydatem do awansu, więc historia może się powtórzyć.

Jak udało nam się dowiedzieć, Moskal faktycznie jest bliski powrotu do Łódzkiego Klubu Sportowego.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0