Kazimierz Moskal: Wizja gry ŁKS jest ciągle taka sama

Kazimierz Moskal w sobotę po raz pierwszy pojawił się na stadionie przy alei Unii Lubelskiej, od czasu zwolnienia z posady pierwszego trenera Łódzkiego Klubu Sportowego. Opiekun Zagłębia po spotkaniu był zadowolony z remisu.

– Przed meczem ŁKS był zdecydowanym faworytem i doceniamy zdobyty punkt. Mamy pewną świadomość tego, że tych punktów nam brakuje. Moi zawodnicy zagrali dziś na miarę swoich możliwości i obiektywny widz, powinien stwierdzić, że nie było widać różnicy, jaka jest w tabeli, pomiędzy obiema drużynami. Zabrakło dzisiaj bramek – były okazje do strzelenia, ale niestety nie udało się wykończyć. Jeśli mam być szczery to jestem zadowolony ze sposobu gry mojego zespołu. Po meczu z Odrą Opole byłem rozczarowany tym jak graliśmy, a dziś zagraliśmy na miarę swoich możliwości. To co mieliśmy założone przed meczem – staraliśmy się realizować. Zdaję sobie sprawę, że ten punkt w tabeli niewiele zmienia, ale to co prezentowaliśmy dzisiaj napawa optymizmem, przed kolejnymi spotkaniami – powiedział Kazimierz Moskal o sobotnim starciu.

Trener Zagłębia Sosnowiec odniósł się także do tego, jak zmienił się zespół biało-czerwono-białych od momentu opuszczenia przez niego klubu.

– ŁKS dalej chce grać to co, przez kilka ostatnich sezonów grał. Zmieniło się kilku zawodników, ale jak patrzę na ten zespół od kiedy ja tutaj byłem, to wielu zawodników pamiętam. Wizja gry ŁKS-u jest ciągle taka sama, chociaż pamiętajmy, że to już jest kolejny trener po mnie.

Były trener ełkaesiaków został zapytany również o to czy znalazł chwilę na wspólną kawę z prezesem Tomaszem SalskimTak, była w sobotę rano kawa z prezesem.

Foto główne: Artur Kraszewski / ŁKS Łódź