Piłka NożnaRezerwy

Kadra rezerw na zgrupowaniu

Zawodnicy rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego są w trakcie obozu dochodzeniowego i przygotowują się do startu IV ligi. Już jutro rozegrają pierwszy mecz kontrolny podczas okresu przygotowawczego.

Podopieczni Marcina Pogorzały, Adama Gołaszewskiego, Rafała Majewskiego i Michała Zaparta w zeszłym tygodniu rozpoczęli przygotowania. Wczoraj rozpoczął się obóz dochodzeniowy, podczas którego zawodnicy są zakwaterowani w jednym z łódzkich hoteli i trenują w ośrodku treningowym przy Minerskiej.

Pierwszym sparingpartnerem młodych ełkaesiaków będzie zespół Zjednoczonych Stryków. Początek spotkania w środę o 19:00 (Minerska).

Kadra rezerw ŁKS-u przebywająca na obozie dochodzeniowym:

Bramkarze: Michał Marciniak, Dawid Rosiak, Michał Snochowski

Obrońcy: Piotr Białousko, Aleksander Cieślik, Mikołaj Dembiński, Jakub Herman, Sebastian Lamprycht, Stanisław Lasota, Filip Pietrzak.

Pomocnicy: Adrian Czypicki, Mateusz Jaszczak, Michał Karlikowski, Dawid Lebkuchen, Mikołaj Lipień, Tobiasz Olowo, Jakub Piela, Patryk Podlecki, Piotr Tazbir.

Napastnicy: Tomasz Górecki, Dariusz Gmosiński, Igor Grzejdziak, Jakub Piotrowski.

Plan przygotowań do rozgrywek IV ligi znajdziecie TUTAJ.