Kadra ełkaesiaków na obóz przygotowawczy w Woli Chorzelowskiej

Już jutro piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego rozpoczną zgrupowanie w Woli Chorzelowskiej. Klub poinformował o kadrze, która będzie przygotowywać się na Podkarpaciu do startu rozgrywek 2022/23. Na obóz pojedzie 28 zawodników.

Ełkaesiacy będą przebywać na obozie od 20 do 29 czerwca. W planach mają rozegranie czterech meczów kontrolnych – z Resovią (22 czerwca), Stalą Rzeszów (25 czerwca), Wisłoką Dębica (25 czerwca) oraz Stala Mielec (28 czerwca).

Wśród zawodników, którzy znajdą się w autokarze do Woli Chorzowskiej są nowi piłkarze, Dawid Kort, Bartosz Biel oraz Władysław Ochronczuk.

Kadra Łódzkiego Klubu Sportowego na obóz w Woli Chorzelowskiej:

BramkarzeDawid Arndt, Marek Kozioł, Aleksander Bobek, Michał Kołba

ObrońcyMateusz Bąkowicz, Bartosz Szeliga, Maciej Dąbrowski, Nacho Monsalve, Adam Marciniak, Oskar Koprowski, Marcel Wszołek, Kamil Dankowski, Mieszko Lorenc, Dieter Reynders (testowany).

Pomocnicy i napastnicy: Jan Kuźma, Mateusz Kowalczyk, Michał Trąbka, Pirulo, Javi Moreno, Kelechukwu Ibe-Torti, Bartosz Biel, Dawid Kort, Władysław Ochronczuk, Damian Nowacki, Jakub Romanowicz, Piotr Janczukowicz, Maciej Radaszkiewicz, testowany.