Piłka Nożna

Już jutro Strefa Kibica w Radiu Łódź!

Wojciech Stawowy oraz Tomasz Salski będą gośćmi niedzielnej Strefy Kibica w Radiu Łódź. Trener ŁKS-u i prezes będą odpowiadać na pytania fanów przed startem rundy wiosennej w Fortuna I lidze.

Rok temu o tej porze w siedzibie Radia Łódź odbyło się spotkanie przedstawicieli ŁKS-u z kibicami i miała być to nowa zapoczątkowana tradycja. Niestety w tym roku z powodu pandemii takie spotkanie jest niemożliwe. Jednak dzięki współpracy klubu z udało się zorganizować takie wydarzenie wirtualnie.

Prezes i trener będą gośćmi niedzielnej (10 stycznia) Strefy Kibica. Spotkanie przybierze formę meczu piłkarskiego. Pierwsza połowa rozpocznie się po serwisie informacyjnym po godzinie 18. Później mała przerwa dla radiosłuchaczy, ale nie dla śledzących nasze i klubowe media społecznościowe, gdzie nie zabraknie przypomnienia z rundy jesiennej sezonu 2020/2021 Fortuna 1. Ligi.

Jak wziąć aktywny udział w spotkaniu z prezesem Salskim i trenerem Stawowym? Pytania możecie zadawać w trakcie trwania Strefy Kibica, dzwoniąc pod numery telefonów (42)6787878 oraz 606787878. Dodatkowo pytania możecie zadawać także na profilu twitterowym ŁKS-u.

Początek programu ok. godziny 18:08. Startujemy zarówno na antenie, profilach facebookowych i YouTube Radia Łódź, a także na fanpage’u ŁKS-u Łódź, gdzie będziecie mogli oglądać program w wersji wideo. Serdecznie zapraszamy!

Źródło i grafika: Radio Łódź