Piłka NożnaRezerwy

Już jutro ŁKS II wraca do treningów!

Na środę (01.07) zaplanowano powrót drugiej drużyny ŁKS-u do treningów. Już pod wodzą nowego trenera ełkaesiacy rozegrają trzy spotkania sparingowe i dokończą rozgrywki okręgowego Pucharu Polski.

Po przedwczesnym zakończeniu ubiegłego sezonu IV ligi rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego uplasowały się na piątym miejscu ligowej stawki. Ponadto zespół prowadzony wówczas przez trenera Pawła Dreschlera dotarł do ćwierćfinału okręgowego Pucharu Polski

Ostatni mecz ligowy rezerwy ŁKS-u rozegrały w połowie listopada. Od tego momentu ełkaesiacy nie mieli okazji walczyć o ligowe punkty. To zmieni się już pod koniec lipca, jednak do tego czasu łodzian czeka naprawdę intensywny miesiąc. Trzy mecze kontrolne oraz ćwierćfinał OPP – a to wszystko w zaledwie 10 dni.

Lipcowy harmonogram ŁKS-u II:
1 lipca – powrót do treningów
8 lipca – sparing z LKS-em Różyca (liga okręgowa)
11 lipca – sparing z LKS-em Kwiatkowice (IV liga)
15 lipca – mecz z Jutrzenką Warta (ćwierćfinał OPP)
18 lipca – sparing z Nerem Poddębice (IV liga)
25 lipca – nowy sezon IV ligi