Jubileuszowy występ Dąbrowskiego!

Mecz z Sandecją Nowy Sącz był wyjątkowy dla Macieja Dąbrowskiego, nie tylko z powodu wygranej zespołu, w końcówce spotkania. Stoper Łódzkiego Klubu Sportowego zaliczył w niedzielę, swój 50. występ, w biało-czerwono-białych barwach.

Doświadczony stoper dołączył do klubu z al. Unii, w grudniu 2019 roku, po tym jak rozwiązał kontrakt, z KGHM Zagłębiem Lubin. Debiut w zespole „Rycerzy Wiosny” zaliczył 9 lutego 2020 roku, w starciu ligowym z Legią Warszawa. Jak dotąd stoperowi nie udało się jeszcze zdobyć premierowej bramki dla ŁKS. Ma za to na na swoim koncie, trzy asysty, w tym jedną właśnie, w swoim jubileuszowym spotkaniu z Sandecją Nowy Sącz. 34-latek zdecydował się na rajd, w ostatniej minucie gry i obsłużył świetnym podaniem Macieja Radaszkiewicza, który wprowadził kibiców ŁKS, w stan euforii.

Dąbrowski pełnił we wczorajszym spotkaniu, funkcję kapitana i zaliczył fantastyczny mecz. Był pewnym punktem drużyny w defensywie i dokładał też dużo, do gry ofensywnej.

Na bilans 50 meczów w koszulce ŁKS-u składają się: 32 występy w Fortuna I lidze, 15 w PKO BP Ekstraklasie oraz 3 w Fortuna Pucharze Polski.

Gratulujemy Maciek i życzymy kolejnych owocnym występów,w koszulce z przeplatanką na piersi!