Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Jowin Radziński zgłoszony do rozgrywek Fortuna I Ligi

Łódzki Klub Sportowy zgłosił Jowina Radzińskiego do rozgrywek Fortuna I ligi w systemie Extranet Polskiego Związku Piłki Nożnej.

19-letni Jowin Radziński dołączył do ekipy Rycerzy Wiosny na początku bieżącego tygodnia. Obrońca nie dostał jeszcze szansy na znalezienie się w kadrze meczowej, jednak po oficjalnym zgłoszeniu go do rozgrywek nic nie stoi na przeszkodzie, żeby pojawił się w niej już jutro, kiedy ŁKS zagra z Resovią Rzeszów.

ŁKS obecnie w systemie Extranet ma zgłoszonych 30 zawodników. Jednym z nich jest Adam Ratajczyk, który wczoraj oficjalnie zamienił ŁKS na Zagłębie Lubin.

Lista piłkarzy ŁKS zgłoszonych do Fortuna I ligi w systemie Extranet:

Bramkarze: Dawid Arndt, Aleksander Bobek, Michał Kot, Arkadiusz Malarz

Obrońcy: Mateusz Bąkowicz, Daniel Celea, Kamil Dankowski, Maciej Dąbrowski, Adrian Klimczak, Carlos Moros Gracia, Tomasz Nawotka, Jan Sobociński, Tadej Vidmajer, Jowin Radziński

Pomocnicy: Antonio Dominguez, Piotr Gryszkiewicz, Kelechukwu Ibe-Torti, Adam Ratajczyk*, Maksymilian Rozwandowicz, Pirulo, Przemysław Sajdak, Artur Sójka, Dragoljub Srnić, Jakub Tosik, Michał Trąbka, Maciej Wolski, Marcel Wszołek

Napastnicy: Samu Corral, Dariusz Gmosiński, Łukasz Sekulski

* piłkarz opuścił klub