Fortuna 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Jowin Radziński: ŁKS jest idealnym miejscem do rozwoju

Tuż po złożeniu podpisu na umowie z Łódzkim Klubem Sportowym, Jowin Radziński zasiadł przed obiektywem ŁKS TV. Młody obrońca opowiedział m.in. o jego piłkarskich początkach.

O celach na najbliższe 4 lata w ŁKS-ie:
– Jeżeli chodzi o cele indywidualne, to chciałbym się rozwinąć w tym klubie. Uważam, że ŁKS jest idealnym miejscem, żeby się rozwinąć jako piłkarz. I mam nadzieję, że przyjdzie to na najwyższym poziomie rozgrywkowym.

O boiskowych atutach:
– Gram na lewej obronie i jestem zawodnikiem lewonożnym. Bardzo lubię się podłączać do akcji, jestem ofensywnym zawodnikiem na pewno. Często dośrodkowuje piłkę i uważam, że ta moja lewa noga jest naprawdę dużym atutem.

O piłkarskich początkach:
– Od małego wychodziłem przed blok grać w piłkę. Od rana do wieczora, aż się ściemniło. I mama któregoś dnia powiedziała, że mnie zapisze do lokalnego klubu, którym była Akademia Piłkarska Szczecinek. I tak to się zaczęło.

Całość rozmowy z Jowinem można znaleźć TUTAJ.

fot. ŁKS Łódź