Piłka Nożna

Jarosław Skrobacz: Transfer Wróbla dla ŁKS-u to dla niego duża szansa

Trener GKS 1962 Jastrzębie Jarosław Skrobacz na łamach dziennika „Sport” zabrał głos na temat transferu swojego najskuteczniejszego napastnika Jakuba Wróbla do Łódzkiego Klubu Sportowego. Zdaniem szkoleniowca przenosiny 26-latka na al. Unii są dla niego bardzo dużą szansą.

– Wiedzieliśmy już dużo wcześniej, że Kuba odejdzie do klubu z ekstraklasy.  Nie jest to dla mnie żadna niespodzianka, bo Wróbel miał bardzo udaną rundę jesienna, a ponadto bramkostrzelni napastnicy są teraz w cenie. Dla Kuby przeprowadzka do ŁKS-u Łódź jest dużą szansą i wypada mu tylko życzyć sukcesów. Ponadto dla innych piłkarzy to zachęta, że do GKS-u Jastrzębie warto przychodzić – powiedział trener siódmego zespołu Fortuna I Ligi.

Nowy napastnik łodzian od pierwszego dnia przygotowań jest już z drużyną i niebawem będzie miał okazję zaprezentować się sztabowi szkoleniowemu na obozie i meczach kontrolnych w tureckim Side.