Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Jan Sobociński zgłoszony do rozgrywek I Ligi!

Po urazie Nacho Monsalve głębia składu ŁKS-u na pozycji stopera nie wydawała się odpowiednia, m.in ze względu na brak zgłoszonego Jana Sobocińskiego do rozgrywek. Wtorkowy poranek przyniósł nam dobrą wiadomość – wychowanek „Rycerzy Wiosny” został dodany do systemu Extranet i będzie mógł grać w I Lidze.

Mimo ogłoszenia wypożyczenia Jana Sobocińskiego z Charlotte FC, do tej pory nie był on zgłoszony do rozgrywek Fortuna 1. Ligi. We wtorkowy poranek wychowanek ŁKS-u pojawił się na portalu Łączy Nas Piłka w kadrze na sezon 2021/2022, co oznacza, że został zgłoszony przez klub do rozgrywek, w systemie Extranet. W tej sytuacji oznacza to, że młody obrońca będzie mógł pojawić się w kadrze „Rycerzy Wiosny” na jutrzejsze spotkanie z GKS-em Jastrzębie.

Po zgłoszeniu Jana Sobocińskiego do rozgrywek, na ten moment kadra Łódzkiego Klubu Sportowego uprawniona do grania w Fortuna 1. Lidze liczy 31 osób.

Lista piłkarzy ŁKS zgłoszonych do Fortuna 1.ligi w systemie Extranet:

Bramkarze: Dawid Arndt, Aleksander Bobek, Michał Kot, Marek Kozioł

Obrońcy: Adrian Klimczak, Nacho Monsalve, Maciej Dąbrowski, Jan Sobociński, Mieszko Lorenc, Kamil Dankowski, Oskar Koprowski, Bartosz Szeliga, Mateusz Bąkowicz, Adam Marciniak

Pomocnicy: Maciej Wolski, Mikkel Rygaard, Antonio Dominguez, Javi Moreno, Piotr Gryszkiewicz, Michał Trąbka, Mikołaj Lipień, Pirulo, Jan Kuźma, Jakub Tosik, Maksymilian Rozwandowicz, Dariusz Gmosiński, Kelechukwu

Napastnicy: Samu Corral, Piotr Janczukowicz, Stipe Jurić, Ricardinho

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0