Gdzie obejrzeć mecz ŁKS – GKS Jastrzębie?

Środowe spotkanie Łódzkiego Klubu Sportowego z GKS-em Jastrzębie nie znalazło się w ramówce Polsatu Sport. Potyczka łodzian z beniaminkiem będzie transmitowana na platformie IPLA TV.

Mecz ŁKS – GKS Jastrzębie odbędzie się w środę, o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim im. Władysława Króla. Osoby, które nie będą mogły pojawić się na obiekcie „Rycerzy Wiosny” mogą obejrzeć to spotkanie na IPLA TV. W odróżnieniu od poprzedniego sezonu, mecze na tej platformie są transmitowane z komentarzem. Za taką usługę trzeba zapłacić 10 zł.

Od 1 września kibice będą mogli wykupić subskrypcję meczów w całych rozgrywkach: – W trakcie pierwszych kolejek nowego sezonu użytkownicy serwisu IPLA (od 1 września br. Polsat Box Go) w Polsce będą mogli wykupić dostęp do każdego pojedynczego spotkania w cenie 10 zł. Od września dla polskich kibiców transmisje z meczów Fortuna 1 Ligi będą oferowane w modelu subskrypcyjnym, w jednym pakiecie. Kibice mieszkający za granicą już teraz mogą zarówno wykupić dostęp do pojedynczych meczów, jak i skorzystać z pakietu zapewniającego transmisje ze wszystkich rozgrywanych spotkań – czytamy na stronie Fortuna 1. ligi.

LINK DO TRANSMISJI – TUTAJ.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport