Piłka NożnaRezerwy

Dziś rezerwy grają ćwierćfinał Okręgowego Pucharu Polski!

Już dziś o godzinie 18:00 rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego pod wodzą nowego trenera Marcina Matysiaka rozegrają swój pierwszy oficjalny mecz po przerwie związanej z pandemią koronawirusa. Biało-czerwono-biali powalczą w Warcie z miejscową Jutrzenką o awans do półfinału Okręgowego Pucharu Polski.

Młodzi ełkaesiacy od 1 lipca przygotowują się do nowego sezonu w IV lidze. Do tej pory rozegrali dwa sparingi i nie doznali jeszcze ani jednej porażki. W pierwszym meczu kontrolnym wygrali z LKS-em Różyca 1:0, a kilka dni później zremisowali z LKS-em Kwiatkowice 2:2.

W pozostałych ćwierćfinałach zagrają ze sobą Warta Sieradz i Polonia Piotrków Trybunalski, RKS Radomsko i Unia Skierniewice oraz rezerwy Widzewa z Pelikanem Łowicz. I to właśnie ze zwycięzcą tej ostatniej pary zmierzy się 29 lipca wygrany starcia Jutrzenka – ŁKS II.

Finał zaplanowano na 12 sierpnia, a zwycięzca Okręgowego Pucharu Polski otrzyma szansę wystartowania w nowej edycji Totolotek Pucharu Polski. W poprzednim sezonie tego zaszczytu dostąpiła Unia Skierniewice, która po dogrywce odpadła z ówczesnym Mistrzem Polski Piastem Gliwice.

O rezultacie spotkania w Warcie poinformujemy na łamach naszej strony tuż po ostatnim gwizdku sędziego.