Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Dwóch kolejnych piłkarzy zakażonych

W środę 21 października kolejnym piłkarzom Łódzkiego Klubu Sportowego wykazującym objawy wirusa SARS-CoV-2 zostały wykonane testy wymazowe. Dwa z nich dały wynik pozytywny.

W ubiegłą sobotę Łódzki Klub Sportowy poinformował o dwóch pozytywnych wynikach testów na COVID-19 wśród piłkarzy. Dzisiaj do tego grona dołączyła kolejna dwójka zawodników.

W minioną środę (21 października) u kilku piłkarzy Rycerzy Wiosny, którzy wskazywali u siebie objawy mogące świadczyć o zakażeniu COVID-19 przeprowadzone zostały testy. Środowy test wskazał wynik pozytywny u dwóch zawodników, więc w izolacji domowej przebywa obecnie aż czwórka Ełkaesiaków. Jak informuje klub – ci czują się dobrze.

Reszta drużyny, wraz ze sztabem szkoleniowym, podda się testom w najbliższą sobotę, a więc tydzień po ostatnim kontakcie z zakażonymi. Jeżeli testy dadzą wynik negatywny, cała drużyna, oprócz zakażonej czwórki, wróci od najbliższego poniedziałku do treningów.