NewsPiłka Nożna

Dwóch ełkaesiaków z powołaniem na zgrupowanie młodzieżowej reprezentacji Polski!

Na osłodzenie poniedziałku, po tragicznej niedzieli, dobra informacja dla wszystkich kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego. Dwóch młodych ełkaesiaków zostało docenionych przez selekcjonera kadry U-20 i uda się po zakończeniu sezonu na zgrupowanie selekcyjne w Uniejowie!

W dniach 30 maja – 1 czerwca odbędzie się w Uniejowie zgrupowanie selekcyjne reprezentacji Polski U-20. Dla zawodników będzie to dobra okazja na zaprezentowanie się sztabowi reprezentacji młodzieżowej pokazania, że warto będzie na nich stawiać w przyszłym sezonie. Choć nie zagrają żadnego spotkania z innymi reprezentacjami, tak celem tego zgrupowania będzie właśnie wyselekcjonowanie piłkarzy, którzy od przyszłego sezonu będą tworzyć podwaliny kadry U-21.

W gronie piłkarzy, którzy zostali zaproszeni do Uniejowa znalazło się dwóch zawodników, którzy na co dzień grają z przeplatanką na piersi – Jan Kuźma i Kelechukwu Ibe-Torti. Są to kolejni już piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego, którzy w ostatnich latach zostali docenieni przez selekcjonerów kadr młodzieżowych. Chociażby w tym sezonie w podobnych zgrupowaniach brał udział Mateusz Kowalczyk, a w przeszłości byli to także m.in Jan Sobociński czy Adam Ratajczyk.

Janek, Kelly – gratulujemy powołania do młodzieżowej reprezentacji Polski!

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport